Skip to content
Menu

Oleje obróbkowe

 

Najwyższej jakości środki smarne w Twojej firmie

 

Już wcale nie musisz się martwić, że oleje obróbkowe będą dla Twojej firmy problemem. Tak zwane Chłodziwa obróbkowe firma Wojam od ponad 10-ciu lat dostarcza swoim kontrahentom sprawiając, że ich biznes staje się prostszy. Atrakcyjne ceny oraz warunki finansowania, które zapewniamy to jeden z aspektów za jakie jesteśmy tak wysoko oceniani w rankingu dystrybutorów środków smarnych. Bowiem w naszej firmie stawiamy na piedestał jakość obsługi klienta. Wierzymy, że zadowolony klient to współpraca korzystna już dla obu stron. Oleje obróbkowe których jesteśmy dystrybutorem pochodzą od producentów światowych marek takich jak FUCHS, ORLEN OIL, LOTOS, Quaker Houghton, Shell.

 

Jakość obsługi rzecz święta!

 

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentem jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze ceny oraz warunki dostaw, a jakość produktów zawsze poparta jest kartami charakterystyki. Proces zamówienia zajmuje naprawdę niewiele czasu ale najlepiej będzie jak przekonasz się o tym samodzielnie. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi jesteśmy na bieżąco w stanie wykonać audyt technologiczny Twojej działalności. A następnie dobrać odpowiedni olej obróbkowy który spełni Twoje oczekiwania.

 

Przyjazny olej obróbczy dla Twojego biznesu

 

Pracownicy obrabiarek, maszyn do skrawania, oraz innych ciężkich maszyn przemysłowych znają bardzo dobrze ryzyko zawodowe pracy w przemyśle. Każdego dnia narażeni na masę czynników które mogą wywoływać różne objawy. Lista jest stosunkowo długa, natomiast najczęściej wstępuje wysypka, zaczerwienie skóry, nudności oraz inne schorzenia w tym problemy z układem oddechowym. Nierzadko problemy te powstają poprzez używanie nieodpowiednich środków smarnych służących do obsługi maszyn. Firma Wojam w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo staje naprzeciw naszym klientom i osobom pracującym na naszych środkach dzięki czemu stawiamy na bezpieczne środki smarne. Bezpieczne oleje obróbcze, ciecze obróbkowe nie powodujące swędzenia skóry, zaczerwienień, wysypki lub problemów z oddychaniem. Skład zawiera potwierdzenia dermatologiczne obojętności dla ciała ludzkiego, dlatego używając naszych środków nie musisz martwić się o zdrowie.