+ 48 607 999 508 biuro@wojam.pl Czynne: Pon - Pt 07:00 - 15:00
Oleje przemysłowe

Oleje przemysłowe

 

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR OLEJÓW PRZEMYSŁOWYCH

 

Jeżeli poszukujesz najlepszego dystrybutora olejów przemysłowych to z pewnością dobrze trafiłeś. Nasi klienci to zakłady przemysłowe, zakłady produkcyjne, firmy transportowe, działy utrzymania ruchu, zakłady gospodarki komunalnej. Skupiają się głównie na znalezieniu odpowiednich środków dla swoich typów działalności. Koszt maszyn i urządzeń przemysłowych nie jest zbyt niski, dlatego też trafnym rozwiązaniem może być inwestycja w dobrej jakości środki smarne, oleje przemysłowe mające na celu wydłużyć ich żywotność. W zależności od zaawansowania technologicznego maszyn wymagane jest aby oleje i smary o podwyższonych parametrach zostały zastosowane w celu niwelacji zużycia. Stworzone bezpośrednio do zastosowania przemysłowego.
 
Każdego rodzaju przekładnie, łożyska oraz inne układy wewnątrz maszyn i sprzętu będą narażone na uszkodzenie związane np. z brakiem smarowania, lub niewłaściwych parametrów substancji smarujących. Wyselekcjonowane przez nas środki smarne sprawią, że maszyny i sprzęt nie będą narażone na uszkodzenia związane z tym czynnikiem. Stawiamy na jakość i redukcje kosztów związanych z obsługą Twojego biznesu.

 

OLEJE PRZEMYSŁOWE TO NASZA PASJA

 

Sprawianie, że Twój biznes będzie bardziej efektywny to nasza pasja od wielu lat. Z chęcią przeprowadzamy audyt technologiczny firm, które niekoniecznie wiedzą, w jaki sposób mogą zwiększyć swoją produkcję. Jednocześnie sprawiając, by ich sprzęt przez wiele lat cieszył się bezawaryjnością. Staramy się być dystrybutorem które zawsze spełnia Twoje oczekiwania.

Zaufało nam wiele zakładów produkcyjnych, od lat dostarczamy im produkty marki premium. Wspieramy energetykę, branże spożywczą, zakłady remontowe oraz budownictwo. Zaopatrujemy warsztaty w specjalne środki smarne.

Pozytywna opinia firm współpracujących sprawiła, że z każdym dniem staramy się rozwijać aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzyliśmy ofertę dostosowaną do zapotrzebowania każdej firmy związanej w przemyśle. Zarówno dla zakładów produkcyjnych, jak i kolei, lotnictwa czy motoryzacji.

Niezmiernie ważne stało się dla nas, aby do każdego klienta podchodzić w sposób indywidualny, dlatego nasz personel poza zaoferowaniem Ci produktu zawsze spyta o preferencje oraz o możliwość propozycji produktu lepszego klasowo zachowując przy tym określony budżet.

Twoje oczekiwania oraz potrzeby realizujemy zawsze z najwyższym priorytetem. Oleje przemysłowe dobieramy w oparciu o specyfikację, karty katalogowe oraz wytyczne przedstawione przez klientów.
Bezpieczne oleje przemysłowe w Twojej firmie

W trosce o bezpieczeństwo operatorów maszyn i urządzeń oferujemy środki smarne bezpieczne. Oleje i smary, które nie powodują uczuleń oraz dolegliwości związanych z układem oddechowym oraz nie podrażniające skóry.