Skip to content
Menu

Oleje przemysłowe gwarantujące bezpieczeństwo oraz długotrwałość użytkowania narzędzi sprzyja Twojemu biznesowi

Wiemy jak dobrać odpowiedni olej przemysłowy, który rozwiąże problemy eksploatacyjne maszyn, sprawi że maszyny będą mniej podatne za zużycie.
Czujemy się zobowiązani do oferowania produktów najwyższej jakości renomowanych oraz światowych marek. Nasze doświadczenie pozwala nam dobrać odpowiednie produkty, dostosowane do każdego rodzaju działalności. Wiemy, że do uzyskania efektywnego procesu produkcji konieczne jest stosowanie wysokiej jakości materiałów. Produkty jakie dostarczamy to między innymi chłodziwa i oleje obróbcze. W ofercie również znaleźć można oleje obróbkowe, oleje przemysłowe, środki myjące, oleje hartownicze, smary przemysłowe, środki antykorozyjne, środki związane z odlewnictwem ciśnieniowym, oleje do ciągnienia rur, środki smarne, oleje silnikowe, oleje ciągarnicze, oleje do kucia i tłoczenia, smary, środki do zastosowań specjalnych oraz inne nie wymienione. Stosowanie naszych produktów zwiększa efektywność, oraz poprawia bezpieczeństwo pracy a także między innymi pozbędzie się problemu.

  • korozji
  • obniżenia trwałości narzędzi, materiału
  • obniżenia precyzji pracy
  • nieprzyjemnego zapachu

Środki które dystrybuujemy nie powodują uczuleń, problemów ze skórą, alergii oraz innych schorzeń na które narażeni są operatorzy
Ponadto nasze środki pozwalają zmniejszyć koszty produkcji.