Skip to content
Menu

WOJAM to prężnie rozwijająca się firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dystrybucji środków smarnych znajdujących zastosowanie w szeroko pojętym przemyśle.Jako dostawca olejów, emulsji ciągarniczych, chłodziw czujemy się zobowiązani do oferowania produktów najwyższej jakości renomowanych oraz światowych marek.

Nasz cel


Wiemy, że do uzyskania efektywnego procesu produkcji konieczne jest stosowanie wysokiej jakości materiałów w tym cieczy obróbczych, których zadaniem jest prawidłowe odprowadzanie wiórów, chłodzenia oraz smarowania narzędzia oraz materiału obrabianego dlatego naszym celem jest zapewnienie najlepszych dostępnych na rynku produktów dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz stałe monitorowanie potrzeb naszych klientów poprzez konsultacje dzięki czemu możemy tworzyć sprecyzowane oferty oraz powiadamiać o nowych możliwościach.

Najważniejsze dla nas


Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych kontrahentów. Staramy się zawsze utrzymywać stały kontakt z naszymi klientami w celu zaciśnienia współpracy. Dbamy aby nasze produkty były zawsze dostarczone terminowo, zgodnie z zamówieniem oraz nie wywoływały na operatorach negatywnych skutków typu

  • uczelnie,
  • alergia,
  • oraz inne choroby np. choroby skóry.